Limon Tadında Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Limon Tadında Forum

Forum Sayfamızda Buluşmak Dileği İle ..

AnasayfaGaleriLimon FmFilmlerLatest imagesAramaOyun OynaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
10.5 numara diyor ki ... Empty
En son konular
» Yeşil Kart Divx Kalitesinde İzle
10.5 numara diyor ki ... I_icon_minitimeSalı Ara. 09, 2014 10:50 pm tarafından merlot

» Basically as tatty as download
10.5 numara diyor ki ... I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 6:44 pm tarafından Misafir

» Radyoloji --Radyonuz--
10.5 numara diyor ki ... I_icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 2:07 am tarafından Sefa

» Erkekler Ne Syler Kadınlar Ne Anlar İzle Divx Kalitesi
10.5 numara diyor ki ... I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 3:34 am tarafından Sefa

» Kaplumbağa Ve Tavşan İzle (Animasyon)
10.5 numara diyor ki ... I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 3:26 am tarafından Sefa

» Gamer (Oyuncu ) İzleyin --Tavsiye Edilir--
10.5 numara diyor ki ... I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 3:14 am tarafından Sefa

» Benim Köy
10.5 numara diyor ki ... I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 7:38 pm tarafından m_turanlı

» Hep Seni Düşünüyorum Divx Kalitesiyle İzle
10.5 numara diyor ki ... I_icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 4:50 am tarafından Sefa

» Amerlikalı Virgin Divx Kalitesinde İzle
10.5 numara diyor ki ... I_icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 4:44 am tarafından Sefa

Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 40 kişi Salı Ağus. 01, 2017 12:05 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Sefa
10.5 numara diyor ki ... I_vote_lcap10.5 numara diyor ki ... I_voting_bar10.5 numara diyor ki ... I_vote_rcap 
Admin
10.5 numara diyor ki ... I_vote_lcap10.5 numara diyor ki ... I_voting_bar10.5 numara diyor ki ... I_vote_rcap 
haylaz
dishi_wampir
zehra88
efendi
sinanios
Erengokk
kaptan350
fatley
Radyo Tanem

10.5 numara diyor ki ...

YazarMesaj
Sefa
Admin
Sefa

10.5 numara diyor ki ... Empty
MesajKonu: 10.5 numara diyor ki ...   10.5 numara diyor ki ... I_icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 5:58 pm

Futbolundan çok 8 milyon Euro'luk bonservisi konuşuldu, çok eleştirildi... Beklenen patlamayı Gençlerbirliği karşılaşmasında yapan Rodrigo Tabata, yaşadıklarını anlattı.

Gençlerbirliği maçı Beşiktaş açısından büyük önem taşıyordu. Kara Kartallar, bir türlü bekleneni veremeyen 10.5 numarası Rodrigo Tabata’nın üstün performansıyla farklı zafere ulaştı. Futbolundan çok 8 milyon Euro’luk bonservisi konuşulan Brezilyalı yıldız, sıkıntılı geçen günlerini FANATİK’e anlattı. Uzatmaya gerek yok, işte Rodrigo Tabata’nın sözleri...

‘Daha iyi olacağım’
“Bonservis bedelim çok konuşuldu, ama bu benim dışımda gelişen bir olaydı, üzerime yıkıldı. Gol attığım Denizli maçında sıkıntıların sona ereceğini düşünmüştüm, yanıldım. Aksine baskı daha da arttı. Pes etmedim, çünkü Beşiktaş ile Gaziantepspor arasındaki anlaşmada ben yoktum. Aldığım ücret de ortada. Tüm bunların ardından kampta iyi çalıştım, kendimi hazırladım. Geriye bakmıyorum, futbolumla konuşulmak istiyorum... Artık yeter, bana da anlayış gösterilmeli. Taraftarlarımızın alkışları, kötü günlerin sona erdiğini gösterir. Herkese teşekkür ediyorum. Bu futbolumun gerisi de gelecek.”

10.5 numara diyor ki ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ne didim Hacı...On numara yaa