Limon Tadında Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Limon Tadında Forum

Forum Sayfamızda Buluşmak Dileği İle ..

AnasayfaGaleriLimon FmFilmlerLatest imagesAramaOyun OynaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
Mustafa Denizliden açıklama ; Empty
En son konular
» Yeşil Kart Divx Kalitesinde İzle
Mustafa Denizliden açıklama ; I_icon_minitimeSalı Ara. 09, 2014 10:50 pm tarafından merlot

» Basically as tatty as download
Mustafa Denizliden açıklama ; I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 6:44 pm tarafından Misafir

» Radyoloji --Radyonuz--
Mustafa Denizliden açıklama ; I_icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 2:07 am tarafından Sefa

» Erkekler Ne Syler Kadınlar Ne Anlar İzle Divx Kalitesi
Mustafa Denizliden açıklama ; I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 3:34 am tarafından Sefa

» Kaplumbağa Ve Tavşan İzle (Animasyon)
Mustafa Denizliden açıklama ; I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 3:26 am tarafından Sefa

» Gamer (Oyuncu ) İzleyin --Tavsiye Edilir--
Mustafa Denizliden açıklama ; I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 3:14 am tarafından Sefa

» Benim Köy
Mustafa Denizliden açıklama ; I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 7:38 pm tarafından m_turanlı

» Hep Seni Düşünüyorum Divx Kalitesiyle İzle
Mustafa Denizliden açıklama ; I_icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 4:50 am tarafından Sefa

» Amerlikalı Virgin Divx Kalitesinde İzle
Mustafa Denizliden açıklama ; I_icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 4:44 am tarafından Sefa

Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 40 kişi Salı Ağus. 01, 2017 12:05 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Sefa
Mustafa Denizliden açıklama ; I_vote_lcapMustafa Denizliden açıklama ; I_voting_barMustafa Denizliden açıklama ; I_vote_rcap 
Admin
Mustafa Denizliden açıklama ; I_vote_lcapMustafa Denizliden açıklama ; I_voting_barMustafa Denizliden açıklama ; I_vote_rcap 
haylaz
dishi_wampir
zehra88
efendi
sinanios
Erengokk
kaptan350
fatley
Radyo Tanem

Mustafa Denizliden açıklama ;

YazarMesaj
Sefa
Admin
Sefa

Mustafa Denizliden açıklama ; Empty
MesajKonu: Mustafa Denizliden açıklama ;   Mustafa Denizliden açıklama ; I_icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 6:22 pm

Mustafa Denizli’den Açıklama
18.01.2010 15:03

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, son günlerde kendisi ile ilgili yapılan bazı yorumlarla ilgili şu açıklamayı yapmıştır:
“Son günlerde bazı basın organlarında şahsıma yönelik, ‘Aklı Çeşme’de. Kendini takıma veremiyor’ şeklinde yorumlar yapılmakta, yazılar yazılmaktadır.

Türkiye’de herkesin özellikle de Beşiktaş Camiası’nın bilmesini isterim ki; şu anda aklımın, kalbimin ve ruhumun olduğu yerdeyim. Bunun için de çok mutluyum. 20 yıldır yaptığım her röportajda Çeşme’yi özlediğimi söyledim. Ancak nedense bazı basın organları sadece son yaptığım röportajda, bu yöndeki sözlerimden farklı anlamlar çıkarttılar. Bunun son derece manidar ve sadece yıpratma amaçlı olduğu düşüncesindeyim...

Çeşme’ye dönmek istersem kimseden icazet alacak halim yok. Futboldan maddi ve manevi bir beklentim de yok. İkisine de fazlasıyla sahibim. Bir tek şeye ihtiyacım var, o da camianın başarıyı yaşaması ve benim de bu başarıda pay sahibi olmam. Şu anda geçen yıldan çok daha konsantre ve yoğun bir şekilde kulübümün başarısı için çalışmaktayım.

Evet, kötü bir dönem geçirdik ve üzüldük. Ancak bunu telafi edeceğiz. Hem ben hem de oyuncularım, hep birlikte her türlü çabayı sarf edeceğiz. Elbette ki camiamızın da takımın yanında olmasına ihtiyacımız var.

Zaman zaman kontratlarımın bir yıllık olmasına da dikkat çekiliyor. Bu benim bütün meslek yaşantım boyunca çalışma şeklim olmuştur. Kontratlarımın süresi hiç önemli değildir. Bu camia bana görev verdiği sürece ve hangi görevi verirse versin çalışmaya devam edeceğim.

En az 5 yıl daha Çeşme’ye gitmeyi de düşünmüyorum. Sadece her yıl olduğu gibi tatilimi orada geçireceğim. Merak edenler varsa, bunu benim ağzımdan duysunlar istedim.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,”

Mustafa Denizli
Beşiktaş Teknik Direktörü

Mustafa Denizliden açıklama ;
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mustafa Ceceli - limon çiçekleri